MFR-25FRF52-887K
DigiKey raktári szám
13-MFR-25FRF52-887KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-MFR-25FRF52-887KCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFR-25FRF52-887K
Leírás
RES 887K OHM 1% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
887 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MFR-25FRF52-887K modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm)