FMP100JT-52-10K
DigiKey raktári szám
13-FMP100JT-52-10KCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-FMP100JT-52-10KTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FMP100JT-52-10K
Leírás
RES 10K OHM 5% 1W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FMP100JT-52-10K modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm)