FMP100JT-52-10K | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | FMP100JT-52-10K |
Leírás | RES 10K OHM 5% 1W AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 kOhms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Biztonsági Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | FMP100JT-52-10K modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok lángálló, Biztonsági |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Gyártói tokozás axiális |
Tűrés | Méretek 0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm) |