FMP100JR-52-330R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | FMP100JR-52-330R |
Leírás | RES 330 OHM 5% 1W AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 330 Ohms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Biztonsági Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | FMP100JR-52-330R modellek |
Kategória | Összetétel |
Gyrt. | Tulajdonságok lángálló, Biztonsági |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Tokozás |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás axiális |
Ellenállás | Méretek 0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm) |