FMP100JR-52-330R
DigiKey raktári szám
330WTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
330WCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FMP100JR-52-330R
Leírás
RES 330 OHM 5% 1W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 Ohms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FMP100JR-52-330R modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló, Biztonsági
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm)