CQ0201BRNPO9BNR60
DigiKey raktári szám
13-CQ0201BRNPO9BNR60TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CQ0201BRNPO9BNR60
Leírás
CAP CER 0.6PF 50V C0G/NPO 0201
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.6 pF ±0,1pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CQ0201BRNPO9BNR60 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±0,1pF
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)