CFR-25JB-52-5K1
DigiKey raktári szám
5.1KQBK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFR-25JB-52-5K1
Leírás
RES 5.1K OHM 5% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
5.1 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Karbonfólia
EDA / CAD modellek
CFR-25JB-52-5K1 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
-500/ +350ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm)