CFR-25JB-52-3M6
DigiKey raktári szám
13-CFR-25JB-52-3M6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFR-25JB-52-3M6
Leírás
RES 3.6M OHM 5% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.6 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Karbonfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CFR-25JB-52-3M6 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
0/ -1500ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,094" átmérő x 0,248" H. (2,40mm x 6,30mm)