CFR-12JB-52-10M
DigiKey raktári szám
10MEBK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFR-12JB-52-10M
Leírás
RES 10M OHM 5% 1/6W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MOhms ±5% 0,167W, 1/6W Furatszerelt ellenállás axiális autóipar AEC-Q200 Karbonfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CFR-12JB-52-10M modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
0/ -1500ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,075" átmérő x 0,134" H. (1,90mm x 3,40mm)