CC1210KFX7R7BB226
DigiKey raktári szám
13-CC1210KFX7R7BB226TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CC1210KFX7R7BB226CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CC1210KFX7R7BB226DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC1210KFX7R7BB226
Leírás
CAP 1210 16V 22 UF X7R
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)