CC1206KRX7RABB102
DigiKey raktári szám
311-1492-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-1492-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-1492-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC1206KRX7RABB102
Leírás
CAP CER 1000PF 200V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC1206KRX7RABB102 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)