CC0805MKX6S5BB226
DigiKey raktári szám
13-CC0805MKX6S5BB226TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CC0805MKX6S5BB226CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CC0805MKX6S5BB226DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0805MKX6S5BB226
Leírás
CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±20% 6,3V Kerámia kondenzátor X6S 0805 (2012 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)