CC0805KFX7R9BB334
DigiKey raktári szám
13-CC0805KFX7R9BB334TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CC0805KFX7R9BB334CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CC0805KFX7R9BB334DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0805KFX7R9BB334
Leírás
CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.33 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC0805KFX7R9BB334 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)