CC0805KFX7R7BB105
DigiKey raktári szám
13-CC0805KFX7R7BB105TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CC0805KFX7R7BB105CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CC0805KFX7R7BB105DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0805KFX7R7BB105
Leírás
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
CC0805KFX7R7BB105 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)