CC0805JKNPO9BN332 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CC0805JKNPO9BN332 |
Leírás | CAP CER 3300PF 50V C0G/NPO 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3300 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CC0805JKNPO9BN332 modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Tűrés ±5% | Vastagság (max.) 0,057" (1,45mm) |