CC0603KPX7R8BB104
DigiKey raktári szám
13-CC0603KPX7R8BB104TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CC0603KPX7R8BB104CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CC0603KPX7R8BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0603KPX7R8BB104
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC0603KPX7R8BB104 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)