CC0603JRNPO9BN272
DigiKey raktári szám
311-1773-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-1773-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-1773-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0603JRNPO9BN272
Leírás
CAP CER 2700PF 50V C0G/NPO 0603
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2700 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC0603JRNPO9BN272 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)