CC0402JRX7R9BB102 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CC0402JRX7R9BB102 |
Leírás | CAP CER 1000PF 50V X7R 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CC0402JRX7R9BB102 modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Kapacitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±5% | Vastagság (max.) 0,022" (0,55mm) |