CC0402JRX7R9BB102
DigiKey raktári szám
311-1351-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-1351-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-1351-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0402JRX7R9BB102
Leírás
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Részletes leírás
1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
CC0402JRX7R9BB102 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)