CC0402JRNPO9BN220
DigiKey raktári szám
311-1018-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-1018-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-1018-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0402JRNPO9BN220
Leírás
CAP CER 22PF 50V C0G/NPO 0402
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC0402JRNPO9BN220 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)