CC0201KRX7R8BB152
DigiKey raktári szám
311-1607-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-1607-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-1607-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC0201KRX7R8BB152
Leírás
CAP CER 1500PF 25V X7R 0201
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1500 pF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC0201KRX7R8BB152 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)