BK250-400-SZ
DigiKey raktári szám
13-BK250-400-SZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK250-400-SZ
Leírás
PTC RESET FUSE 250V 400MA RAD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 250V 400 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
9 s
Gyártó
YAGEO
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
3 Ohms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
250V
Méretek
0,441" H. x 0,181" Sz. (11,20mm x 4,60mm)
Max. tartóáram (Ih)
400 mA
Max. magasság (beültetve)
0,768" (19,50mm)
Kioldási áram (It)
800 mA
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
10 A