AT0603DRD0710KL
DigiKey raktári szám
311-2105-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-2105-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-2105-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT0603DRD0710KL
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.5% 1/10W 0603
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
AT0603DRD0710KL modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)