AC1210JR-0751RL
DigiKey raktári szám
13-AC1210JR-0751RLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-AC1210JR-0751RLCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-AC1210JR-0751RLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC1210JR-0751RL
Leírás
RES SMD 51 OHM 5% 1/2W 1210
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 1210 (3225 metrikus) autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AC1210JR-0751RL modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,122" H. x 0,102" Sz. (3,10mm x 2,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)