AC0805FR-07102KL
DigiKey raktári szám
13-AC0805FR-07102KLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-AC0805FR-07102KLCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-AC0805FR-07102KLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC0805FR-07102KL
Leírás
RES SMD 102K OHM 1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
102 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AC0805FR-07102KL modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)