AC0603FR-0730K1L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AC0603FR-0730K1L |
Leírás | RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vastag réteg |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | AC0603FR-0730K1L modellek |
Kategória | Tulajdonságok autóipar AEC-Q200, nedvességálló |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Tűrés | Max. magasság (beültetve) 0,022" (0,55mm) |