AC0402KRX7R8BB222
DigiKey raktári szám
311-3067-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-3067-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-3067-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC0402KRX7R8BB222
Leírás
CAP CER 2200PF 25V X7R 0402
Részletes leírás
2200 pF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
AC0402KRX7R8BB222 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)