5KP26CA-AT/TR13 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
42,1V bilincs 121,1A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
5KP26CA-AT/TR13
DigiKey raktári szám
13-5KP26CA-AT/TR13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP26CA-AT/TR13
Leírás
TVS DIODE 26VWM 42.1VC P600
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
121,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Tokozás
P600, axiális
Átütési feszültség (min.)
28,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42,1V