5KP10CA/TR13 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
17V bilincs 300A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
5KP10CA/TR13
DigiKey raktári szám
13-5KP10CA/TR13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP10CA/TR13
Leírás
TVS DIODE 10VWM 17VC P600
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
17V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
300A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
10V
Tokozás
P600, axiális
Átütési feszültség (min.)
11,1V