1.5KE550CA-AT/B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
760V bilincs 2A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1.5KE550CA-AT/B
DigiKey raktári szám
13-1.5KE550CA-AT/BTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE550CA-AT/B
Leírás
TVS DIODE 467VWM 760VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
467V
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Átütési feszültség (min.)
522,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
760V