XP4P016H
DigiKey raktári szám
5048-XP4P016HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XP4P016H
Leírás
MOSFET P-CH 40V 45A TO252
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 40 V 45A (Tc) 2W (Ta), 52W (Tc) Felületszerelt TO-252
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
51.2 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5760 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
2W (Ta), 52W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-252
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
16mohm / 30A, 10V