XP1504MT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XP1504MT |
Leírás | FET N-CH 150V 6.3A 15.8A PMPAK |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 150 V 6,3A (Ta), 15,8A (Tc) 5W (Ta), 31,2W (Tc) Felületszerelt 8-PMPAK (5x6) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Rds On (max.) / Id, Ugs 59mohm / 9A, 10V |
Gyrt. | Ugs(th) (Max) / Id 4V / 250µA |
Sorozat | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 25.6 nC @ 10 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Ugs (Max) ±20V |
Alkatrész státusza Aktív | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 984 pF @ 100 V |
FET típusa | Teljesítményveszteség (max.) 5W (Ta), 31,2W (Tc) |
Technológia | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Drain-source feszültség (Udss) 150 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain áram (Id) 25°C-on | Gyártói tokozás 8-PMPAK (5x6) |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 10V | Tokozás |