XP1504MT
DigiKey raktári szám
5048-XP1504MTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5048-XP1504MTCT-ND - Vágott szalag (CT)
5048-XP1504MTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XP1504MT
Leírás
FET N-CH 150V 6.3A 15.8A PMPAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 150 V 6,3A (Ta), 15,8A (Tc) 5W (Ta), 31,2W (Tc) Felületszerelt 8-PMPAK (5x6)
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
59mohm / 9A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
25.6 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
984 pF @ 100 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
5W (Ta), 31,2W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-PMPAK (5x6)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V