VES120PS24
DigiKey raktári szám
1470-3641-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VES120PS24
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Részletes leírás
24V 120 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
VES120PS24 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Méretek
6,61" H. x 2,80" Sz. x 1,48" M. (168,0mm x 71,0mm x 37,2mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
5A
Teljesítmény (Watt)
120 W