VER05US120-JA elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
XP Power
Raktáron: 1 465
Adatlap
12V 5 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Többpengés (tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VER05US120-JA
DigiKey raktári szám
1470-2781-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VER05US120-JA
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Elavult
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 12,0mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemenet típusa
Többpengés (tartozék)
Méretek
2,16" H. x 1,45" Sz. x 1,69" M. (54,9mm x 37,0mm x 42,9mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
420mA
Tömeg
0,28font (127,01g)
Teljesítmény (Watt)
5 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)