VCS50US24
DigiKey raktári szám
1470-2285-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VCS50US24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,35" H. x 3,07" Sz. x 1,38" M. (110,5mm x 78,0mm x 35,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
2.1 A