VCB60US12
DigiKey raktári szám
1470-VCB60US12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VCB60US12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 305VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VCB60US12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
85%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,01" M. (101,6mm x 50,8mm x 25,7mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 305VAC
Tanúsítvány
CB, CE, UKCA, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60335-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
5 A