UCP225PS48
DigiKey raktári szám
1470-3958-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCP225PS48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,12" Sz. x 1,18" M. (127,0mm x 79,2mm x 29,2mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
3.1 A