UCP180PS15
DigiKey raktári szám
1470-4560-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCP180PS15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
PFC, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,24" H. x 2,47" Sz. x 1,16" M. (107,7mm x 62,7mm x 29,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
8 A