SMP350PS36
DigiKey raktári szám
1470-4450-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMP350PS36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 349W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
SMP350PS36 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
7,00" H. x 3,60" Sz. x 1,70" M. (177,8mm x 91,4mm x 43,2mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
9.7 A