SMP350PS12
DigiKey raktári szám
1470-4445-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMP350PS12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMP350PS12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
7,00" H. x 3,60" Sz. x 1,70" M. (177,8mm x 91,4mm x 43,2mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
25 A