SHP350PS24
DigiKey raktári szám
1470-2229-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SHP350PS24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
7,00" H. x 3,60" Sz. x 2,10" M. (177,8mm x 91,4mm x 53,3mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
14.5 A