SDS60UT05
DigiKey raktári szám
1470-2219-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDS60UT05
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 3 Kimenet 5V 12V -12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Áram - 3. kimenet
800 mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
Csomagolás
Doboz
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
80%
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
3
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
5V
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,20" M. (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Feszültség - 2. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Feszültség - 3. kimenet
-12V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
6 A
Alap típusszám
Áram - 2. kimenet
3 A