SDS60US24
DigiKey raktári szám
1470-2217-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDS60US24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
80%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,20" M. (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
2.6 A