SDS150PS48B
DigiKey raktári szám
SDS150PS48B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDS150PS48B
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3000 V
Sorozat
Hatásfok
88%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,40" M. (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
cUL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
3.13 A