RBT10W24S12
DigiKey raktári szám
1470-RBT10W24S12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBT10W24S12
Leírás
DC/DC CONVERTER 12V 12W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 1A 15V - 36V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
3-SIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,46" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,6mm x 7,6mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (min.)
15V
Tanúsítvány
CE, EN, UKCA
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
1A