RBT05W24S3V3
DigiKey raktári szám
1470-RBT05W24S3V3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBT05W24S3V3
Leírás
DC/DC CONVERTER 3.3V 1.65W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 500mA 4,75V - 36V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
1.65 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
94,5%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
3-SIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,46" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,6mm x 7,6mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (min.)
4,75V
Tanúsítvány
CE, EN, UKCA
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
500mA