QSB7548S24
DigiKey raktári szám
1470-4124-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QSB7548S24
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 75W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 3,12A 18V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QSB7548S24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
75 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
87%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
8-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,50" M. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
3,12A