PBR650PS24C
DigiKey raktári szám
1470-4865-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBR650PS24C
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 650W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 80 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PBR650PS24C modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
8,00" H. x 4,00" Sz. x 2,58" M. (203,2mm x 101,6mm x 65,5mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
27.09 A