PBL500PS36B
DigiKey raktári szám
1470-PBL500PS36B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBL500PS36B
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 322W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 80 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
7,10" H. x 4,00" Sz. x 1,56" M. (180,3mm x 101,6mm x 39,6mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
8.94 A